Sázka na zelenou nulu?

Ruleta je téměř neodmyslitelnou součástí jakéhokoli online kasina. Často je spojována s hráči, kteří si dovolí vsadit velké částky, což je stereotyp vytvořený filmovými a televizními zobrazeními tohoto hazardního hry. I když tito hráči skutečně mají ruletu rádi, neznamená to, že je hra výhradně pro ně. Ruletu může hrát kdokoli, protože je jednoduchá, rychlá a zábavná.

Kolo rulety má mnoho různých součástí, ale nula je tou, které se věnuje nejméně pozornosti. Ve všech verzích rulety má nula stejnou funkci, i když existují některé drobné variace. Nula však dělá z rulety tak fascinující hru štěstí, protože bez ní by neexistovalo žádné riziko.

Zelená nula v ruletě je sázka, kterou byste měli čas od času využít. Její výhra je velká, ačkoli šance na její dosažení jsou poměrně nízké. Zjistěte více o této speciální sázce zde a zvažte, zda stojí za to na ni vsadit.

Co je zelená nula a co dělá?

Zelená nula v ruletě je tajemstvím, jak online kasina na hře vydělávají. Když na ní kulička zastaví, kasino si vezme výhru tohoto kola. Zelené nulové políčko je to, čeho se většina hráčů nejvíce bojí, protože anuluje všechny ostatní sázky na desce. Je to rizikový prvek na kole. Díky tomu je ruleta zábavná a vzrušující hra.

Pokud jde o sázky na jednotlivá čísla, zelená nula je stejná jako každé jiné číslo na kole; její odlišná barva ji však od ostatních odlišuje. Při sázení na linie, barvy a řady je zde také otázka numerického rozdílu. Většina sázek na ruletu nulu nezahrnuje.

Abychom vám lépe představili, co můžete očekávat při sázení na zelenou nulu, podívejte se, jak to vypadá v různých variantách rulety:

Americká ruleta

V americké ruletě jsou dvě zelené nulové kapsy. To znamená, že existuje další možnost, že vaše sázky budou neplatné. Pokud na ní sázíte, vyplácí se 35/1, ale v podstatě zdvojnásobuje pravděpodobnost, že všechny sázky ztratí peníze.

Evropská ruleta

Ve srovnání s americkou ruletou má evropská ruleta mírně odlišnou zelenou nulu. V této hře je pouze jedna zelená nula. Jinými slovy, existuje méně příležitostí na ni sázet.

Hlavní rozdíl mezi oběma je v pravděpodobnosti. Zatímco pravděpodobnost zasáhnout jednotlivé číslo v americké ruletě je 37/1, máte šanci 36/1 při hraní na evropském kole.

Díky tomu většina hráčů preferuje hraní s evropským kolem, protože výhoda domu na americkém kole je mnohem vyšší. Na dlouhé trati jsou vaše šance na úspěch o něco vyšší.

Je sázení na zelenou nulu dobrý nápad?

S touto znalostí přichází dilema, zda hrát nebo nehrát kolo s zelenou nulou v ruletě. Jak již možná víte, neexistují správné ani špatné způsoby, jak hrát ruletu. Existuje několik tipů a triků, které můžete využít, jako je to, že nesázíte všechny své peníze na jedno číslo, ale hlavním faktorem je štěstí.

Pokud chcete získat větší výplaty, sázení na zelenou nulu je možnou volbou. Je však důležité pamatovat na to, že šance na výhru této sázky je malá.