Ruletní systém Kesselgucken

Kesselgucken je německé slovo, které doslovně přeloženo znamená „sledování kola“. Tento systém není tak moc systémem, jako spíše dovedností nebo technikou, kterou používají někteří hráči rulety. Kesselgucken se zaměřuje na fyzikální aspekty rulety, namísto matematických vzorců, které jsou základem mnoha jiných ruletních strategií.

Hráči, kteří používají Kesselgucken, sledují ruletové kolo a míček a snaží se odhadnout, kde míček skončí. Tito hráči berou v úvahu různé faktory, jako je rychlost míčku a kola, poloha míčku, když je vypuštěn, a jak kolo zpomaluje.

Použití systému Kesselgucken vyžaduje mnoho praxe a zkušeností. Je třeba velmi dobrého odhadu a rychlého rozhodování, protože většina kasin umožňuje hráčům sázet pouze do určitého bodu, když se kolo začne otáčet. Navíc tato technika může být účinná pouze na fyzických ruletách, nikoli na digitálních nebo online verzích, kde je výsledek určen náhodným generátorem čísel.

Kesselgucken je také těžké používat v moderních kasinech, kde jsou ruletová kola navržena tak, aby byla co nejméně předvídatelná. Mnoho kasin také mění kola pravidelně, což komplikuje sledování a odhadování.

Příklad použití systému Kesselgucken

Představme si, že hráč sleduje ruletu a pozoruje, že míček často padá do sektorů s čísly 0, 32 a 15. Hráč by mohl rozhodnout sázet na tato čísla nebo na sousední čísla na ruletovém kole.

V praxi je ale Kesselgucken těžké představit v tabulce sázek, protože výsledek záleží na hráčových odhadech a rychlých rozhodnutích, nikoli na pevném sázkovém vzorci.

Je důležité si uvědomit, že žádná strategie rulety nemůže garantovat výhru. I při použití Kesselgucken je výsledek stále závislý na náhodě. Hraní rulety by mělo být především zábava, a i když může být lákavé hledat způsoby, jak zvýšit své šance na výhru, je důležité hrát zodpovědně.

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.