Ruletní systém Labouchere

Vyberete několik čísel v řadě, například 1, 2, 3, 4, 5, 6 (čísel musí být sudý počet), a vsadíte součet prvního a posledního čísla, čili 1 + 6 = 7 jednotek.

Vyhrajete-li, číslo 7 zařadíte k sérii, ta bude následující 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Znovu vsadíte součet prvního a posledního čísla, tj. 1 + 7 = 8.

Po každém vyhraném kole takto přidáváte výhru.

Pokud kolo prohrajete, první a poslední číslo řady přeškrtnete.

Stane-li se tak v prvním kole, přeškrtnete čísla 1 a 6, v řadě zůstanou čísla 2, 3, 4, 5 a ve druhém kole vsadíte znovu součet prvního a posledního čísla, tedy 2 + 5 = 7 jednotek.

Když prohrajete, vsadíte zbývajících 3 + 4 = 7 jednotek.

Pokud se Vám nedaří, přijdete o vše =  1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 = 21 jednotek.

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.