Ruletní systém Canelloni

Naše cesta do světa ruletních strategií pokračuje a tentokrát se zaměříme na systém, který zde dosud nebyl zmíněn. Tento systém je unikátní, sofistikovaný a přesto snadno pochopitelný. Nyní se připravte a sledujte, jak systém Canelloni může vaše ruletní dovednosti povýšit na další úroveň.

Co je to Systém Canelloni?

Systém Canelloni je variantou pozitivního sázkařského systému, který je založen na progresi sázek po výhře, nikoli po prohře. Jeho název pochází od typické italské těstoviny, která se v přípravě vrství, což odráží stavební princip tohoto systému.

Jak funguje Systém Canelloni?

Začněte s počáteční sázkou, například 1 EUR na červenou. Po výhře nechte výhru na stole a přidejte další jednotku (1 EUR). Pokud znovu vyhrajete, opět přidejte jednotku. Pokračujte v tomto vzoru až do čtvrté výhry v řadě, pak začněte znovu s původní sázkou. Pokud kdykoliv prohrajete, vrátíte se zpět k původní sázce.

Proč používat Systém Canelloni?

Systém Canelloni má několik klíčových výhod. Především je méně riskantní než mnoho dalších ruletních systémů, protože vyžaduje zvyšování sázek pouze po výhře, nikoli po prohře. Tímto způsobem systém spravuje váš bankroll a chrání vás před velkými ztrátami.

Příklad Systému Canelloni

Pro lepší pochopení si projdeme 20 spinů s použitím Systému Canelloni. Budeme začínat sázkou 1 EUR.

Spin Sázka (EUR) Výsledek Výhra/Prohra (EUR) Celkový zisk/ztráta (EUR)
1 1 Prohra -1 -1
2 1 Výhra 1 0
3 2 Výhra 2 2
4 3 Výhra 3 5
5 4 Prohra -4 1
6 1 Výhra 1 2
7 2 Výhra 2 4
8 3 Výhra 3 7
9 4 Výhra 4 11
10 1 Prohra -1 10
11 1 Výhra 1 11
12 2 Prohra -2 9
13 1 Prohra -1 8
14 1 Výhra 1 9
15 2 Výhra 2 11
16 3 Výhra 3 14
17 4 Výhra 4 18
18 1 Prohra -1 17
19 1 Výhra 1 18
20 2 Výhra 2 20

Jak vidíte, i přes několik proher jsme stále v plusu 20 EUR po 20 spinech. Samozřejmě, jako všechny sázkařské systémy, i Systém Canelloni je založen na štěstí, a není žádnou zárukou výhry. Vždy hrajte zodpovědně a nikdy nesázíte více, než si můžete dovolit ztratit

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.