Systémy hráčů

Zde uvádíme ruletní systémy určené pro Online ruletu, které nám přišly emailem. Podívejte se, jaké ruletní systémy vytvořili Vaši kolegové. Některé jsme zkoušeli a fungují velmi dobře. Uvádíme všechny systémy, které jsme obdrželi, názor si musí udělat každý sám.

Zkuste se inspirovat:

Systém 4 rohů

Velmi oceňuji informace, které poskytujete, a rád bych se s vámi podělil o svůj vlastní ruletní systém, který jsem vytvořil a nazval jsem jej „Systém 4 rohů“.

„Systém 4 rohů“ je založený na předpokladu, že každé číslo na ruletě má stejnou šanci na výhru. Jelikož ruleta má 36 čísel (plus 0 a někdy 00), rozdělil jsem čísla na 4 „rohy“ (1-9, 10-18, 19-27, 28-36).

Sázím 1 jednotku na každý roh (například na čísla 1-9, 10-18 atd.). Pokud padne jakékoliv číslo z mého „rohu“, vyhraji 2 jednotky (vklad plus výhra). Pokud padne nějaké jiné číslo, ztratím všechny své sázky.

Hraji tedy „na jistotu“, sázím na široké spektrum čísel a doufám, že padne jedno z čísel z mého rohu. Samozřejmě, nemohu garantovat výhru při každé hře, ale tento systém mi umožňuje užít si vzrušení z hry a zároveň mít šanci na slušnou výhru.

Rovnoměrné Rozložení

Chtěl bych se s vámi podělit o svůj vlastní ruletní systém, který jsem vytvořil během svých mnoha let hraní rulety. Nazval jsem ho systémem „Rovnoměrné Rozložení“.

Tento systém je založen na filozofii sázení na čísla s rovnoměrným rozložením po celém ruletním kole. Jelikož je na ruletním kole 36 čísel, rozdělil jsem je na skupiny po šesti číslech (1-6, 7-12, 13-18, 19-24, 25-30 a 31-36) a sázím na každou z nich jednotkovou částkou.

Pokud padne číslo v mém výběru, vyhraji pět jednotek (po odečtení pěti prohraných sázek). Pokud padne nula nebo dvojnula, ztrácím všechny sázky.

Důležité je si uvědomit, že to není metoda „zaručené výhry“ – jako žádný ruletní systém to nemůže být. Ale poskytuje mi strategii, která je snadno sledovatelná a přináší element strategie do mé hry.

Cyklická Sequenca

Rád bych se s vámi podělil o svůj nový ruletní systém, který jsem nazval „Cyklická Sequenca“. Tento systém jsem vytvořil jako spojení různých strategií sázek, které jsem během let hraní rulety vyvinul.

Systém „Cyklická Sequenca“ využívá sekvenčního sázení na tucet (první, druhý nebo třetí) s přidáním cyklického pravidla. Začínám sázkou jedné jednotky na první tucet. Pokud prohraju, přejdu na druhý tucet a zvýším sázku o jednu jednotku. Pokud znovu prohraju, přejdu na třetí tucet a opět zvýším sázku o jednu jednotku.

Pokud prohraji třikrát za sebou, vrátím se zpět na první tucet a začnu znovu s jednou jednotkou. Pokud kdykoliv vyhraju, vrátím se zpět na první tucet a začnu znovu s jednou jednotkou.

Tento systém není omezen na sázky na tucty. Může být upraven pro sázky na sloupce, čísla nebo dokonce barvy.

Kruhova rotacia

Dobry den,

moje meno je Peter Balaz a som nadsenym hracom rulety. Po rokoch skusania roznych strategii som vytvoril vlastny ruletny system, ktory som nazval „Kruhova rotacia“.

System „Kruhova rotacia“ je inspirovany rotaciou ruletneho kolesa a sazka na sekvencie cisel, ktore su na ruletovom kole vedla seba.

Zacinam s prvy sekvenciou cisel, ktora je od 0 do 12. Prva stavka je jedna jednotka na tuto sekvenciu. Pokial vyhram, pokracujem na dalsiu sekvenciu cisel od 13 do 24 a tak dalej. Ak prehram, vratim sa spat na prvu sekvenciu a zacnem proces odznova.

Cielom tohto systemu je vytvorit pocit, ze sa „tocim“ s kolesom a pritom udrziavam kontrolu nad svojimi stavkami.

Dufam, ze „Kruhova rotacia“ prinesie ostatnym citatelom vasej webovej stranky rovnako vela zabavy z hrania rulety, ako prinasia mne.

S pozdravom,

Peter Balaz

Proměnlivá Spirála

Chtěl bych s vámi sdílet svůj vlastní systém hraní rulety, který jsem nazval „Proměnlivá Spirála“.

Tento systém je postaven na principu spirály, což znamená, že místo toho, abych sázel na konkrétní čísla, sázím na postupnost čísel, která tvoří spirálu na ruletním kole. Tyto sekvence jsou 1-2-3, 4-5-6, 7-8-9, 10-11-12, 13-14-15, 16-17-18, 19-20-21, 22-23-24, 25-26-27, 28-29-30, 31-32-33 a 34-35-36.

Na začátku hry vybírám sekvenci a sázím na ní jednu jednotku. Pokud vyhraju, sázím na stejnou sekvenci, ale zvýším sázku o jednu jednotku. Pokud prohraju, přejdu na další sekvenci (např. z 1-2-3 na 4-5-6) a vrátím se k sázce jedné jednotky.

Důležitým prvkem tohoto systému je flexibilita. Můžu se rozhodnout pro jakoukoliv sekvenci, na kterou chci sázet, a mohu se rozhodnout změnit sekvenci v průběhu hry.

Dynamické Duo

Pravidelně hraji ruletu v online kasinech. Během své doby hraní jsem vyvinul svůj vlastní ruletní systém, který bych rád sdílel s ostatními hráči online rulety.

Můj systém, který jsem nazval „Dynamické Duo“, spočívá v sázení na dvě „řady“ čísel v ruletě (1-12, 13-24, 25-36). Začínám sázet jednu jednotku na první dvě řady (1-12 a 13-24). Pokud vyhraju, pokračuji v sázení na tyto dvě řady. Pokud prohraju, přesunu své sázky na další dvě řady (13-24 a 25-36) a zdvojnásobím své sázky.

Tento systém je flexibilní a dává mi možnost pokrýt dvě třetiny čísel na ruletě, což zvyšuje mé šance na výhru. Je také ideální pro hraní v online kasinech, protože mi umožňuje rychle a snadno měnit své sázky.

Věřím, že můj systém „Dynamické Duo“ by mohl být cenným příspěvkem k vašim ruletním systémům na webu a že by mohl pomoci ostatním hráčům online rulety zlepšit svou hru.

Tříbarevná Variace

Dnes bych se rád podělil o svou nově vyvinutou strategii rulety, kterou jsem pojmenoval „Tříbarevná Variace“.

Princip tohoto systému spočívá v sázení na tři různé skupiny čísel založené na barvách na ruletovém kole: červené, černé a zelené. Začínám s jednotkovou sázkou na červenou. Pokud vyhraju, zůstávám u červené a zvyšuji sázku o jednu jednotku. Pokud prohraji, přejdu k sázce na černou a opět zvyšuji sázku o jednu jednotku. Pokud prohraji podruhé, sázím na zelenou (0 a 00 v americké ruletě) a znovu zvyšuji sázku o jednu jednotku.

Pokud prohraji třikrát za sebou, vrátím se na červenou a začnu sázku opět s jednou jednotkou. Pokud kdykoli vyhraju, vrátím se zpět na červenou a začnu sázku opět s jednou jednotkou.

Osa Vzducholod

Ahoj,

jsem Karel a hraju ruletu uz par let. Mam svuj system co som vymislil. Nazval som ho „Osa Vzducholod“.

System „Osa Vzducholod“ pracuje na principu postupnyho zdvojnasobovani a pak zase snizovani sazki. Zacinas na cernem poli, sazkou jedna jednotka. Ked vyhras, zdvojnasobis sazku na dve jednotki a prejdes na cervene pole. Ked vyhras znova, opet zdvojnasobis sazku a prejdes zpatky na cernou.

Ale ked prohras, vratis se zpatky na prvotni sazku jedne jednotky a zacnes zase na cervene pole. Takto pokracujes dokola, jako kdybys letel v osi vzducholod.

Mne tenhle system prinasel spoustu zabavy a snad bude i pro tebe a tve ctenare.

Pa

Karel

Speciální ruletní systém: Pravidlo Tří Kol

Jsem velký fanoušek online rulety. Během mnoha hodin strávených u ruletních stolů, ať už virtuálních nebo skutečných, jsem vymyslel vlastní systém, který nazývám „Pravidlo Tří Kol“.

Tento ruletní systém se odvíjí od myšlenky „rozložení rizika“ mezi tři po sobě jdoucí hry. Sázím na střední tucet (13-24) a pokud prohraju, zdvojnásobím svou sázku ve druhém kole. Pokud znovu prohraji, opět zdvojnásobím svou sázku ve třetím kole. Pokud ale ve třetím kole vyhraji, vrátím se zpět na původní sázku a začnu znovu. Pokud však prohraji i třetí kolo, pak se vrátím na svou původní sázku a přesunu ji na první tucet (1-12) pro další tři kola. Pokud opět prohraji tři kola, přesunu se na třetí tucet (25-36) pro další tři kola.

Mám pocit, že tento systém nabízí skvělou rovnováhu mezi rizikem a možností výhry. Jsem zvědavý, co si o něm myslíte a zda byste ho uvažovali pro zařazení do vaší sbírky ruletních systémů.

Sekvenciální Záruka

Jsem dlouholetým fanouškem rulety a dlouhé hodiny jsem strávil hledáním strategií, které by mi pomohly dosáhnout lepších výsledků. Rád bych se s vámi podělil o můj nový ruletní systém, který jsem pojmenoval „Sekvenciální Záruka“.

„Sekvenciální Záruka“ je systém založený na progresivní sázce s kombinací vnějších sázek (červená/černá, sudá/lichá, vysoká/nízká). Účel tohoto systému je maximalizovat výhry, zatímco minimalizuje rizika spojená s velkými ztrátami.

Systém funguje takto:

 1. Začněte sázkou 1 jednotky na jednu z vnějších sázek (například červenou). Pokud vyhrajete, opakujete sázku.
 2. Pokud prohrajete, zdvojnásobíte sázku a sázíte na stejné pole (tj. pokud jste prohráli na červené, sázíte znovu na červenou).
 3. Pokud prohrajete znovu, necháte sázku na stejné hodnotě. Tj. pokud jste sázeli 2 jednotky a prohráli, sázíte znovu 2 jednotky.
 4. Pokud vyhrajete, vrátíte se zpět k původní sázce 1 jednotky.

Tento systém se snaží vyrovnat výkyvy, které se často objevují při hraní rulety, a pomáhá minimalizovat ztráty z prohraných sázek, zatímco maximalizuje výhry z výherních série.

Výhodou systému „Sekvenciální Záruka“ je, že poskytuje strukturovaný způsob, jak sázet, aniž byste riskovali velké množství peněz. Zároveň má potenciál poskytnout slušné výhry při dobré sérii.

 

Labyrint Optimalizace

Jako dlouholetý nadšenec do rulety jsem strávil hodně času hledáním a zkoušením různých strategií a systémů. Během tohoto procesu jsem se snažil najít nejlepší způsob, jak optimalizovat moje šance na výhru, a vytvořil jsem vlastní ruletní systém, který bych rád sdílel s ostatními hráči. Tento systém jsem pojmenoval „Labyrint Optimalizace“.

Princip „Labyrintu Optimalizace“ je jednoduchý, ale efektivní a je založený na matematické sekvenci, která slouží jako základ pro naše sázky. Tento systém se zaměřuje na vnější sázky, jako jsou červená/černá, sudá/lichá nebo vysoká/nízká, kde jsou šance téměř 50-50 (pomineme-li nulu).

Postup je následující:

 1. Začněte sázkou 1 jednotky na libovolnou vnější sázku (například červená). Pokud vyhrajete, sázku zdvojnásobíte. Pokud prohrajete, sázka zůstává stejná.
 2. Pokud vyhráváte a dosáhnete čtyřnásobku původní sázky (například 4 jednotky, pokud jste začali s 1), vrátíte se zpět na původní sázku.
 3. Pokud prohráváte a dosáhnete čtyřnásobku původní sázky bez výhry, také se vrátíte zpět na původní sázku.

Tento systém je založený na myšlence, že je nepravděpodobné, že by se čtyřikrát za sebou objevil stejný výsledek. Pokud prohráváte, sázka zůstává stejná, což minimalizuje ztráty. Pokud vyhráváte, sázky se zvyšují, což zvyšuje potenciální výhry.

„Labyrint Optimalizace“ je určený pro hráče, kteří chtějí prodloužit svou hru a maximalizovat své šance na výhru při minimalizaci rizika velkých ztrát. Pamatujte však, že i přes jeho strategické výhody, žádný systém nemůže zaručit jistou výhru. Ruleta je vždy hrou šance.

Plynulý Priebeh

Dobrý deň,

volám sa Milan Hrušovský a som nadšeným hráčom rulety. Po rokoch skúšania rôznych stratégií som vytvoril vlastný ruletný systém, ktorý som pomenoval „Plynulý Priebeh“.

Systém „Plynulý Priebeh“ je inšpirovaný konceptom plynulosti a neustálej zmeny. Môj prístup je taký, že neustále mením typ mojich stávok na základe výsledkov predchádzajúcich kol.

Začínam so stávkou jednej jednotky na červené čísla. Ak vyhrám, prejdem na čierne čísla. Ak prehrám, zostávam na červených číslach. Po každej výhre zvyšujem stávku o jednu jednotku a po každej prehre stávku znižujem o jednu jednotku, ale nikdy nejdem nižšie ako jedna jednotka.

Tento systém mi umožňuje plynule sa pohybovať medzi rôznymi typmi stávok a prispôsobiť sa tak dynamike hry. Je to zábavný a vzrušujúci prístup k hraní rulety, ktorý mi dodáva hodiny zábavy.

Stříbrný Sektor

Má fascinace hrou ruleta mě přivedla k vytvoření vlastního ruletního systému, který bych rád sdílel s ostatními hráči. Po dlouhém výzkumu a mnoha hodinách strávených u rulety jsem vytvořil strategii, kterou jsem pojmenoval „Stříbrný Sektor“.

„Stříbrný Sektor“ je systém zaměřený na vnitřní sázky, konkrétně na sázení na čtveřice čísel. Tento systém se snaží využít potenciální výhody z vysokých výher, které jsou možné při sázení na malé skupiny čísel.

Princip „Stříbrného Sektora“ je následující:

 1. Vyberte si čtyři čtveřice čísel na ruletovém stole. Tyto čtveřice by měly být rovnoměrně rozloženy po celém stole.
 2. Sázejte stejný počet jednotek na každou z těchto čtveřic. Například pokud je vaše jednotka 1 euro, sázejte 1 euro na každou čtveřici.
 3. Po každé výhře přidejte jednotku na všechny čtveřice, na které sázíte. Pokud prohrajete, vrátíte se zpět k původní sázce.
 4. Pokud vyhrajete dvakrát za sebou, přidejte další jednotku na všechny čtveřice. Pokud prohrajete po výhře, vrátíte se zpět k původní sázce.

Systém „Stříbrný Sektor“ je určen pro hráče, kteří hledají strategii s vyšší volatilitou a potenciálem pro větší výhry.

Balanced Bet

Během mých let strávených hraním rulety, ať už v tradičních nebo online kasinech, jsem vyvinul vlastní ruletní systém, který bych chtěl sdílet s Vámi a ostatními hráči na Vaší platformě.

Můj systém jsem pojmenoval „Balanced Bet“. Jde o metodu, která kombinuje několik prvků z různých systémů, které jsem se naučil a upravil podle svých zkušeností. Hlavní princip je v rozdělení sázek na vnější pole (červená/černá, sudá/lichá, vysoká/nízká) s přihlédnutím k předchozím výsledkům.

Začínám tím, že si stanovím základní sázku, například 10 jednotek. Sázím na červenou nebo černou podle toho, která barva přišla méněkrát v posledních deseti točeních. Pokud vyhraju, sázku ponechávám na stejné hodnotě. Pokud prohraju, zdvojnásobím sázku, ale jen do maximálně čtyř násobků základní sázky. Pokud prohraji čtyřikrát za sebou, vrátím se zpět k základní sázce a začnu znovu.

Důležité je vždy mít na paměti, že tento systém, jako jakýkoliv jiný, není zaručená cesta k výhře. Je to strategie, kterou jsem vyvinul a která pro mě funguje, ale vždy je třeba hrát zodpovědně a nikdy nesázet více, než si můžeme dovolit ztratit.

Doufám, že tento systém bude užitečný pro ostatní čtenáře a bude jim přinášet hodně zábavy a možná i nějaké úspěchy.

Steady Increment

Jsem dlouholetý fanoušek ruletních systémů a nadšený hráč rulety, který má radost sdílet svůj vlastní ruletní systém, který jsem nazval „Steady Increment“.

Začnu tím, že si vyberu barvu – buď červenou nebo černou. Začínám sázet jednu jednotku na tuto barvu a pokračuji v sázení téže jednotky na tuto barvu až do prohry. Když prohraju, zvýším sázku o jednu jednotku a pokračuji v sázení na stejnou barvu. Pokud prohraju znovu, opět zvýším sázku o jednu jednotku. Tento proces opakuji až do výhry.

Po výhře se vrátím zpět na sázení jedné jednotky a celý proces začne znovu. Tento systém mi umožňuje kontrolovat moje ztráty a zároveň mě drží v hře i při sérii proher.

 

Postupná Escalace

Moje jméno je Karel Svoboda a já jsem vášnivým hráčem rulety, který sleduje vaši stránku už několik let. Rád bych se s vámi podělil o svůj vlastní ruletní systém, který jsem pojmenoval „Postupná Escalace“.

Tento systém je založený na principu postupného zvyšování sázek. Začínám sázkou jedné jednotky na čísla 1-18. Pokud prohraju, sázku zvyšuji o jednu jednotku a pokračuji v sázení na stejnou skupinu čísel. Toto opakuji až do výhry.

Po výhře se vrátím k původní sázce jedné jednotky a proces začíná znovu. Tento systém mi umožňuje držet se v hře i při sérii proher a zároveň kontrolovat moje ztráty.

Adaptivni Prujezd

Ahoj,

jsem verny ctenar vaseho webu a dlouhodoby hrac online rulety. Chtel bych se podelit o svou zkusenost s vyzkousenim ruznych ruletnich systemu a jak jsem dospel k vytvoreni vlastni kombinovane strategie.

Moje cesta k online rulete zacala pred nekolika lety, kdy jsem poprve narazil na pojmy jako Martingale, D’Alembert a Fibonacci. Byly to jednoduche strategie, ktere jsem byl schopen rychle pochopit a zkusit. Ale po nejake dobe jsem zjistil, ze zadny z nich mi neposkytuje presne to, co jsem hledal.

Vyzkousel jsem taky Paroli system, ktery je zalozen na zdvojnasobeni sazek po vyhre, což bylo velmi vzrusujici, ale taky rizikove. Dal jsem sanci i Labouchere systemu, ktery je trochu slozitejsi a vyzaduje, abyste si zapsal radu cisel a stavky urcoval podle nich. Bylo to zaujimave, ale pro me trochu prilis komplikovane.

Pak jsem narazil na ruletni system nazvany Tier et Tout. Tento system me zaujal svym jedinecnym pristupem k manazmentu stavky. I presto jsem ho vsak nenasel dostatecne flexibilni pro mou hru.

Tak jsem se rozhodl prozkoumat dalsi systemy jako jsou Hollandish, Grand Martingale, Oscar’s Grind, ale ani jeden z nich mi nesedel na sto procent.

V tomto bode jsem se rozhodl, ze si vytvorim svuj vlastni system, kombinaci toho, co jsem se naucil od kazdeho z techto systemu, prizpusobenou memu stylu hry a porozumeni online rulety. Tento novy system jsem nazval „Adaptivni Prujezd“ a je zalozen na sledovani trendu, chytre alokaci stavky a prizpusobeni se prubehu hry.

System „Adaptivni Prujezd“ spojuje to nejlepsi z jednotlivych systemu a pridava prvek flexibility, ktery jsem v ostatnich systemech tak postradal. S timto systemem jsem zaznamenal nektere skvele vysledky a chtel bych ho sdelit ostatnim hracum online rulety.

Dekuji za prilezitost sdelit moje zkusenosti a doufam, ze tento system bude pro ostatni tak uzitecny, jak je pro mne.

Hezky den,

Proměnlivá Diagonála

Dovolte mi představit svůj vlastní ruletní systém, který jsem pojmenoval „Proměnlivá Diagonála“.

„Proměnlivá Diagonála“ je systém, který se zaměřuje na specifické číselné řady na ruletním kole, zvláště na diagonály v layoutu čísel evropské rulety.

První krok je vybrat si jednu z diagonál na kole. Diagonály jsou číselné řady, které vytváří diagonální linie na kole rulety. Mohou to být například čísla 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30 a 33 nebo 2, 5, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29 a 32.

Poté, co jsem si vybral svou diagonálu, začínám sázet malé částky na čísla této diagonály. Počáteční sázka je jedna jednotka na každé číslo z vybrané diagonály.

Pokud vyhraju, držím se stejné sázky pro další kolo. Pokud prohraju, zvyšuji sázku na každé číslo o jednu jednotku. Sázku zvyšuji až do výhry a pak se vrátím zpět k počáteční sázce.

Zajímavostí tohoto systému je, že můžu pravidelně měnit diagonálu, kterou sázím, založeno na tom, která se mi zdá být „šťastná“ v daném okamžiku. To dodává do hry dynamiku a umožňuje mi přizpůsobit svůj systém aktuálním trendům na ruletě.

Alternující Sféra

Rád bych se s vámi podělil o svůj vlastní ruletní systém, který jsem pojmenoval „Alternující Sféra“.

V systému „Alternující Sféra“ se zaměřuji na střídání sázek mezi vnějšími a vnitřními sázkami. Základní princip spočívá v tom, že pokud mi přijde, že mám „smůlu“ na jedné sféře (vnitřní nebo vnější), přesunu své sázky do druhé sféry.

Začínám sázet jednu jednotku na vnější pole (červená/černá, sudá/lichá, vysoká/nízká). Pokud vyhraju, zvyšuji sázku o jednu jednotku. Pokud prohraju, přesunu své sázky na vnitřní pole (sázky na konkrétní čísla). Zde také začínám sázet jednu jednotku. Pokud opět prohraju, vrátím se zpět k vnějším sázkám.

Tento systém mi dává možnost prozkoumat a využít celé ruletní kolo. Přidává také vzrušení do hry, protože nikdy nevím, které pole mi přinese štěstí.

Doufám, že tento systém bude užitečný pro ostatní čtenáře vašeho webu a že jim přinese tolik zábavy, kolik přináší mně.

Vzestupna Vlna

Moje jmeno je Roman Cerman a jsem nadsenym hracem rulety. Po letech zkouseni ruznych strategii jsem vyvinul vlastni ruletni system, kterej jsem pojmenoval „Vzestupna Vlna“.

System „Vzestupna Vlna“ je inspirovan pohybem vln na mori. Stejne jako vlny na mori se taky moje sazky pohybuji nahoru a dolu v urcite sekvenci.

Zacinam sazkou jedne jednotky na cerna cisla. Pokud vyhraju, zvysim sazku o jednu jednotku. Pokud prohraju, snizim sazku o jednu jednotku, ale nikdy nepokracuji nize nez jedna jednotka.

Takto pokracuji, dokud nedosahnu pate vitezne sazky v rade. V tomto bodu se vracim zpet na puvodni sazku jedne jednotky a zacinam proces znovu. Tento system mi pomaha udrzet kontrolu nad mojimi sazkami a zaroven mi pridava vzruseni z hry.

Dualni Rozcestnik

Jsem dlouholety fanousek vaseho webu a chtel bych s vami a s ostatnimi ctenari podelit o mou unikatni ruletni strategii. Tento system jsem vyvinul po letech hrani online rulety a domnivam se, ze by mohl byt pro nekoho uzitecny.

Nazval jsem tento system „Dualni Rozcestnik“. System je zalozen na principu dvojite sance a rovnomerneho rozdeleni sazek.

Tady je, jak to funguje:

 1. Zacnete s nizkou zakladni sazkou na jednu z moznosti s dvojitou sanci – napriklad Cervena/Cerna, Suda/Licha, nebo 1-18/19-36. Pro jednoduchost budeme pokracovat s Cervena/Cerna.
 2. Pokud prohrajete, zdvojnasobte sazku a soutezite na opacnou moznost (pokud jste prvne soutezili na Cervenou, prejdete na Cerou).
 3. Pokud vyhrajete, vrati se zpet k puvodni sazce na opacnou moznost (pokud jste naposledy vyhrali na Cerou, prejdete na Cervenou s puvodni sazkou).
 4. Opakujte tyto kroky a sledujte, jak se vasi zisky zvysi.

Zde je jedna dulezita poznatka: Tento system vyzaduje rozumny financni management a stesti. Jako vzdy, neni zadna zaruka vyhry v online rulete a je treba hrat zodpovedne.

Doufam, ze tento system bude pro ostatni hrace online rulety tak uzitecny, jak je pro mne. Byl bych rad, kdybyste ho mohli sdilet na vasem webu.

Příčná Progrese

Diky za vasi skvelou praci na vasem webu, je skvely zdroj pro vsechny nas, kdo mame radi online ruletu. Chtel bych se podelit o jednu z mych oblibenych strategii, kterou jsem pouzil s urcitym uspechem. Jmenuji ji „Příčná Progresi“.

„Příčná Progresi“ je postavena na kombinaci sazek na cisla a barvy. Tady je jak to funguje:

 1. Vyber si barvu na ktere chces sazet – bud Cervenou nebo Cerou.
 2. Zvol si zakladni castku, kterou chces sázet na barvu, napriklad 1 dolar.
 3. Zvol si dalsi castku, kterou chces sázet na konkretni cislo, napriklad 2 dolary na cislo 17.
 4. Zacni hrat. Pokud prohrajete sazku na barvu, zdvojnasobte ji na dalsi kolo. Pokud prohrajete sazku na cislo, take ji zdvojnasobte.
 5. Pokud vyhrajete na barvu, vratte se zpet k puvodni sazce. Pokud vyhrajete na cislo, take se vratte k puvodni sazce.
 6. Opakuj tento postup.

Je dulezite si uvedomit, ze jakakoli strategie pro online ruletu vyzaduje trpelivost a disciplinu. Neni zadna zaruka vyhry a vzdy je dulezite hrat v ramci svych financnich moznosti. Ale „Příčná Progresi“ je zajimava strategie, ktera pridava trochu koreni do hry.

Doufam, ze to pro ostatni hrace bude uzitecne.

Vzostupný Balans

Ahoj,

som verny citatel vasich clankov o online rulete a chcel by som sa s vami podelit o svoju vlastnu ruletnu strategiu, ktoru som vyvinul. Tento system, ktory som nazval „Vzostupný Balans“, je skvely pre hru online ruletu a založený je na správnom manazmente stávok.

Princip „Vzostupného Balansu“ je nasledujúci:

 1. Zacnite s nizkou zakladnou stavkou na jednu z moznosti dvojitej sance – napríklad Červena/Čierna, Suda/Nesuda alebo 1-18/19-36. Pre jednoduchost budeme pokracovat s Červena/Čierna.
 2. Pri hre, sledujte vzor vyskytu čísiel a farieb. Ak napríklad padne päťkrát za sebou červená, vsadite na čiernu.
 3. Ak vyhrajete, drzte stavku na tej istej farbe. Ak prehrajete, prejdite na opačnú farbu a zdvojnásobte stavku.
 4. Po vyhre sa vratte k pôvodnej stavke a zacnite proces znova.

„Vzostupný Balans“ je unikatný v tom, ze sa nesústredi len na to, ako vsadzat, ale aj na sledovanie a interpretaciu vzorov v hre. Je dôležité pripomenúť, že hoci tento system môže zvýšiť vasu sancu na vyhru, stále je v hre vela náhody, a tak by ste mali hrat zodpovedne a v ramci svojich financných možností.

Tento system som pouzival pri hre online rulety a bol som s nim celkom úspešný. Je to zaujímavý sposob, ako pridat trochu strategickeho myslenia do hry, ktorá je inak z velkej casti závislá na šťastí. Rád by som bol, keby ste ho zverejnili na vasom webe, aby aj ostatní hráci mohli vyskusat tento system a zistit, ci je pre nich úspešný.

Dakujem vam za cas a prajem vam vela šťastia pri hraní online rulety!

Promenna Pastva

Ahoj,

jsem dlouholety ctenar vaseho webu a nadseny hrac online rulety. Pote, co jsem stravil mnoho hodin studovanim ruznych strategii a hranim online rulety, vytvoril jsem svuj vlastni system, ktery bych rad sdelil ostatnim hracum.

System se nazyva „Promenna Pastva“ a jde o kombinaci vnimani trendu, spravneho manazmentu stavky a chytreho vyuziti moznosti dvojite sance. Nez jsem dosel k tomuto systemu, vyzkousel jsem mnoho jinych strategii, od Martingale po D’Alembert, ale zadna z nich mi neprijala tak ucinna jako tato.

Jedna z hlavnich vyhod „Promenne Pastvy“ je, ze se da snadno upravit podle konkretniho prubehu hry. Zacnete tim, ze si vyberete barvu, na kterou budete sazet – cervenou nebo cerou. Potom zvolte zakladni castku, kterou budete sazet na tuto barvu, napriklad 1 dolar.

Pri hre si pak peclive vsimnete, jak se vyviji vyskyt jednotlivych barev. Pokud napriklad padne cervena petkrat za sebou, další sazka je na cerou. Pokud vyhrajete, pokracujte v sazce na tuto barvu. Pokud prohrajete, prejdete na opacnou barvu a zdvojnasobite sazku. Pokud vyhrajete, vrati se zpet k puvodni sazce a zacnete cely proces znovu.

Co je na tomto systemu nejzajimavejsi, je jeho pruznost. Nepouzivate tuhle strategii jako pevnou formuli, ale jako voditko, ktere vam pomuze lepe se orientovat v prubehu hry a ucinit chytre rozhodnuti o tom, jak sazet.

Jednoduchy Dvojnik

Muj ruletni system jsem nazval „Jednoduchy Dvojnik“. Tento system jsem vytvořil, protože jsem chtěl strategii, která by byla jednoduchá, ale přesto mi dala moznost na vyhrání.

Tento systém je velmi jednoduchy – sázím jednu jednotku na červenou a jednu jednotku na černou. Pokud padne jedna z těchto barev, vyhraji jednu jednotku. Pokud padne zelena (nula nebo dvojnula v americké ruletě), ztracim obě sázky.

Jelikož je sázka na barvu jedna z nejjednodušších sázek v ruletě, tento systém je velmi snadny na pochopení a hraní. Navíc, pokud padne nějaká barva, mám vždy šanci na vyhrání.

Kombinovany Hranec

Dalším systémem, který jsem vytvořil, je „Kombinovany Hranec“. Tento system se snaží využít kombinace různých sázek k maximalizaci možností na vyhrání.

Začínám sázku jedné jednotky na první tucet (čísla 1-12). Pak sázím jednu jednotku na třetí sloupec (obsahující čísla 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33 a 36). Nakonec sázím jednu jednotku na černou.

Tento systém pokrývá většinu čísel na ruletním kole a dává mi moznost na vyhra při různých výsledcích. Pokud padne jakékoliv číslo v prvním tucet nebo třetím sloupci, vyhraji. Pokud padne jakékoliv černé číslo, také vyhraji. Pokud padne zelena nebo červená čísla mimo mé sázky, prohraju.

 

Systém Trojvalcový Motor

Systém Trojvalcový Motor

Moju stratégiu v rulete som nazval „Systém Trojvalcový Motor“. Vytvoril som ju po tom, čo som pochopil, že pravdepodobnosť výhry sa dá zvýšiť kombináciou rôznych typov stávok.

V tomto systéme stavím jednu jednotku na červenú, jednu jednotku na prvý tucet (čísla 1-12) a jednu jednotku na tretí stĺpec (čísla 3, 6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33 a 36). Tento systém pokrýva väčšinu čísiel na ruletovom kole a dáva mi príležitosť vyhrať pri rôznych výsledkoch.

Systém Impulzívny Pohon

Stratégia, ktorú som vytvoril, sa nazýva „Systém Impulzívny Pohon“. Tento systém je založený na princípe stávkovania na impulzný výber čísiel.

Začínam tým, že si vyberiem náhodných päť čísiel a stavím na ne jednu jednotku. Pokiaľ padne jedno z mojich čísiel, vyhrávam. Ak padne iné číslo, prehrávam.

Táto stratégia je určite viac o vzrušení z hry ako o systematickom zvyšovaní pravdepodobnosti výhry, ale prináša mi veľa zábavy a drží ma v napätí pri každom točení.

Systém Dynamický Repetér

Posledný systém, ktorý som vytvoril, sa nazýva „Systém Dynamický Repetér“. Táto stratégia je založená na predpoklade, že niektoré čísla majú tendenciu opakovať sa viac ako iné.

Pri každom točení si všímam, ktoré čísla padli. Ak sa niektoré číslo opakuje dvakrát, začnem na ne stávkovať jednou jednotkou. Ak sa toto číslo znova opakuje, zdvojnásobím svoju stávku. Pokračujem v tomto vzore, až kým nevyhrám alebo nevyčerpám svoje finančné prostriedky.

Je dôležité poznamenať, že žiadny ruletový systém nemôže zaručiť výhru. Ale tieto systémy mi prinášajú veľa zábavy a dodávajú príchuť stratégie do mojej hry.

 

Systém Šikovnej Klobásy

Měj sástavu za ruletú som pojmenoval „Systém Šikovnej Klobásy“. Vymyslel sem ju, bo sem si přišel na to, že sa možno viťízit više, keď sa spojí několik různych druhů sástav.

Na počátku si stavim jednotkovú částku na čerňa, na druhú třetinu (čísla 13-24) a na první sloupec (čísla 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34). Tím kryju většinu čísel na ruletě a mám šancu viťízit pri různych výsledcích.

Systém Ušlapaného Švestkovýho

Takzvaný „Systém Ušlapaného Švestkovýho“ sem vymyslel, bo sa mi zdálo, že hraní by mělo byť aj trochu spontánne a zábavné.

Vyberu si šest libovolných čísel a stavim na ně jednotkovú částku. Keď mi padne jedno z mojich čísel, tak viťízim. Když padne nějaké jiné číslo, tak prohrávam.

Tato strategija možno nezvyšuje šance na viťízstvo tak, jak by to někdo čekal, ale dodává hře vzrušení a zábavu.

Systém Věčný Kolotoč

Jako poslední sem vymyslel „Systém Věčný Kolotoč“. Tato strategija je založená na myšlence, že některá čísla padajů vícekrát za sebou.

Sleduju, ktoré čísla padajů. Když mi nějaké číslo padne dvakrát po sobě, začnu na ne stavěť. Když mi padne znova, zdvojnásobim sázku. Tak pokračuju, dokavaď neviťízim nebo nevyčerpam peněženku.