Ruletní systém Základní Sázka

Jedním z unikátních přístupů k hraní rulety je systém Základní Sázka (Base Bet). Jako mnoho jiných ruletních systémů, také tento se snaží optimalizovat sázkovou strategii hráče, aby maximalizoval šance na výhru. V tomto článku se podíváme na to, jak tento systém funguje a jak jej lze aplikovat na ruletu.

Co je systém Základní Sázka?

Systém Základní Sázka je strategie, která vychází z principu konstantní sázky. V této strategii hráč určí svou „základní“ sázku, kterou bude opakovaně používat po celou dobu hraní. Základní sázka může být jakákoliv částka, kterou si hráč určí na začátku hry a necítí potřebu ji měnit, bez ohledu na to, zda vyhrává nebo prohrává.

Tato strategie se odlišuje od mnoha jiných ruletních systémů, které se snaží přizpůsobovat výši sázky podle výsledků předchozích kol. Naopak, systém Základní Sázka se zaměřuje na konzistenci a jednoduchost.

Jak funguje systém Základní Sázka?

Princip fungování systému Základní Sázka je velmi jednoduchý. Hráč si na začátku hry určí svou základní sázku a tu používá pro všechna další kola. Hráč nepoužívá žádné další sázky a neupravuje svou sázku v průběhu hry. To může vést k velmi jednoduché a předvídatelné hře, která může být pro některé hráče atraktivní.

Nicméně je důležité poznamenat, že jako všechny ostatní ruletní systémy, tak i Základní Sázka nemůže zaručit zisk. Ruleta je hra založená na náhodě a zatímco některé strategie mohou zlepšit šance na výhru, žádná strategie nemůže zaručit výhru. Hráči by měli vždy sázet zodpovědně a hrát pouze s penězi, které si mohou dovolit prohrát.

Příklad použití systému Základní Sázka

Abychom lépe pochopili, jak tento systém funguje, podívejme se na příklad. Předpokládejme, že hráč určí svou základní sázku na 1 EUR. Zde je následující tabulka, která ukazuje výsledek 20 her rulety, při použití systému Základní Sázka:

Kolo Výsledek Sázka Saldo
1 Prohra 1 -1
2 Výhra 1 0
3 Prohra 1 -1
4 Výhra 1 0
5 Prohra 1 -1
6 Výhra 1 0
7 Prohra 1 -1
8 Výhra 1 0
9 Prohra 1 -1
10 Výhra 1 0
11 Prohra 1 -1
12 Výhra 1 0
13 Prohra 1 -1
14 Výhra 1 0
15 Prohra 1 -1
16 Výhra 1 0
17 Prohra 1 -1
18 Výhra 1 0
19 Prohra 1 -1
20 Výhra 1 0

Jak můžete vidět, saldo hráče zůstalo stabilní, protože jeho sázky byly konzistentní a nepodléhaly velkým výkyvům. Toto je hlavní přednost systému Základní Sázka – jeho jednoduchost a předvídatelnost.

Systém Základní Sázka je jedním z mnoha ruletních systémů, které hráči mohou použít. Je důležité vzít v úvahu vlastnosti každého systému, a zvolit ten, který nejlépe vyhovuje vašim preferencím a stylu hraní. Pamatujte, že hlavním cílem hraní rulety by mělo být zábava a hraní zodpovědně.

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.