Ruletní systém Anti-martingale

Ruletní systém Anti-Martingale je přesný opak populárního Martingale systému. Zatímco Martingale vyžaduje zdvojnásobení sázky po každé prohře, Anti-Martingale systém dělá opak – zdvojnásobuje sázku po každé výhře.

Jak systém funguje

  1. Začněte sázet 1 jednotku. Pokud prohrajete, stále sázíte 1 jednotku.
  2. Pokud vyhrajete, zdvojnásobíte svoji sázku.
  3. Pokud vyhrajete opět, opět zdvojnásobíte svoji sázku. Pokud ale prohrajete, vrátíte se zpět na sázku 1 jednotku.

Anti-Martingale systém je založen na principu „nechat výhry běžet a omezovat ztráty“. Hráči, kteří používají tento systém, věří, že pokud vyhrávají, pravděpodobnost další výhry se zvýší a když prohrávají, pravděpodobnost další prohry se sníží.

Příklad

Níže je příklad 20 točení pomocí systému Anti-Martingale s počáteční sázku 1 EUR na červenou.

Spin Výsledek Sázka (EUR) Vsadil jsem na Padlá barva Bilance (EUR)
1 Prohra 1 Červená Černá -1
2 Výhra 1 Červená Červená 0
3 Výhra 2 Červená Červená 2
4 Výhra 4 Červená Červená 6
5 Prohra 8 Červená Černá -2
6 Výhra 1 Červená Červená -1
7 Prohra 2 Červená Černá -3
8 Výhra 1 Červená Červená -2
9 Výhra 2 Červená Červená 0
10 Výhra 4 Červená Červená 4
11 Prohra 8 Červená Černá -4
12 Výhra 1 Červená Červená -3
13 Výhra 2 Červená Červená -1
14 Prohra 4 Červená Černá -5
15 Výhra 1 Červená Červená -4
16 Prohra 2 Červená Černá -6
17 Výhra 1 Červená Červená -5
18 Prohra 2 Červená Černá -7
19 Výhra 1 Červená Červená -6
20 Výhra 2 Červená Červená -4

Ačkoli jsme skončili se ztrátou 4 EUR, můžeme vidět, že Anti-Martingale systém může být velmi ziskový, pokud chytíte dobrou výherní sérii. Ale jako u všech sázkařských systémů, žádný systém nemůže zaručit výhru a je důležité hrát zodpovědně.

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.