Ruletní systém Paroli systém

Paroli systém patří mezi nejznámější ruletní systémy používané hráči online rulety po celém světě. Tato pozitivní progresivní sázková strategie je často považována za opak populárního Martingale systému.

Jak funguje Paroli systém?

Základní princip Paroli systému je jednoduchý. Po výhře hráč zdvojnásobí svou sázku, zatímco po prohře se vrací k původní sázce. Tento systém je založen na myšlence, že výhry a ztráty často přicházejí ve vlnách, a tímto způsobem se snaží maximalizovat výhry během dobrých sérií, zatímco minimalizuje ztráty během špatných období.

Testování Paroli systému v online ruletě

Podívejme se na reálný test 20 spinů v online ruletě, který jsme provedli. Sázky jsou v EUR.

Spin č. Sázka na Padlo Výsledek Velikost sázky Celkový zisk/ztráta
1 Červená Černá Prohra 1 -1
2 Červená Červená Výhra 1 0
3 Červená Červená Výhra 2 2
4 Červená Černá Prohra 4 -2
5 Červená Červená Výhra 1 -1
6 Červená Černá Prohra 2 -3
7 Červená Červená Výhra 1 -2
8 Červená Černá Prohra 2 -4
9 Červená Červená Výhra 1 -3
10 Červená Červená Výhra 2 -1
11 Červená Černá Prohra 4 -5
12 Červená Červená Výhra 1 -4
13 Červená Černá Prohra 2 -6
14 Červená Černá Prohra 1 -7
15 Červená Červená Výhra 1 -6
16 Červená Červená Výhra 2 -4
17 Červená Červená Výhra 4 0
18 Červená Černá Prohra 8 -8
19 Červená Červená Výhra 1 -7
20 Červená Červená Výhra 2 -5

Výhody Paroli systému v online ruletě

Jako všechny ruletní systémy i Paroli má své výhody a nevýhody. Mezi hlavní výhody patří jednoduchost a snadná implementace, což z něj činí ideální volbu pro nováčky v online ruletě. Navíc, tato strategie je méně riziková než například Martingale systém, protože hráč nezvyšuje své sázky po prohře, ale pouze po výhře.

Paroli systém je jednou z mnoha strategií, které mohou hráči používat při hraní online rulety. Stejně jako ostatní ruletní systémy, i Paroli může zlepšit hru tím, že přidá určitou strukturu a pomůže hráčům lépe spravovat své bankroll. Nicméně je důležité mít na paměti, že žádný systém nemůže zaručit výhru a hraní online rulety by mělo být především zábava.

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.