Ruletní systém Dealer Signature

Tento systém je založen na myšlence, že někteří krupiéři mohou nevědomky způsobit určitou předvídatelnost ve výsledcích rulety svým konzistentním způsobem roztočení kola. Je to spíše pokročilá a nekonvenční strategie, která vyžaduje pečlivé pozorování a analýzu.

Jak tento systém funguje:

  1. Hráč musí pečlivě sledovat několik spinů od konkrétního krupiéra a zaznamenávat výsledky.
  2. Hráč se pokouší identifikovat vzor nebo tendenci v tom, kde míček padá vzhledem k počátečnímu místu, kde krupiér začal točit.
  3. Pokud hráč identifikuje takový vzor, sází na čísla, která jsou nejpravděpodobnější podle tohoto vzoru.

Je důležité zdůraznit, že tento systém je velmi spekulativní a vyžaduje velké množství odhadu a interpretace. Neměl by být považován za spolehlivý způsob, jak konzistentně vydělávat peníze na ruletě. Navíc v online kasinech nebude tento systém fungovat, protože roztočení kola je zcela náhodné a nezávislé na předchozích výsledcích.

 

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.