Ruletní systém Pozitivní Progrese

Pozitivní progrese je ruletní strategie, která, jak název napovídá, vyžaduje, aby hráč zvyšoval svoji sázku po každé výhře a snížil ji po každé prohře. Tato strategie je založena na psychologii, která se snaží využít pozitivní emoce z výhry k vytváření dalších výher a minimalizovat negativní dopad proher.

Jak funguje Systém Pozitivní Progrese?

Hráč začne sázet jednotkovou částkou. Po každé výhře hráč zvýší svou sázku o jednu jednotku. Po každé prohře hráč sníží svou sázku o jednu jednotku (pokud je to možné).

Strategie je založena na předpokladu, že výhry a prohry často přichází ve vlnách. Hráč tedy využívá své výhry k maximálnímu zisku a minimalizuje své ztráty během sérií proher.

Příklad použití Systému Pozitivní Progrese

Podívejme se na příklad toho, jak by mohla tato strategie vypadat v praxi. Pro tento příklad budeme předpokládat sázku 1 EUR a budeme hrát 20 kol.

Kolo Výsledek Sázka Saldo
1 Prohra 1 -1
2 Prohra 1 -2
3 Výhra 1 -1
4 Výhra 2 1
5 Výhra 3 4
6 Prohra 3 1
7 Výhra 2 3
8 Výhra 3 6
9 Prohra 3 3
10 Prohra 2 1
11 Prohra 1 0
12 Výhra 1 1
13 Výhra 2 3
14 Prohra 2 1
15 Výhra 1 2
16 Výhra 2 4
17 Prohra 2 2
18 Výhra 1 3
19 Výhra 2 5
20 Prohra 2 3

Tento systém, ačkoliv nemůže zaručit zisk, může pomoci minimalizovat ztráty během špatných sérií a maximalizovat zisky během dobrých sérií. Je to jednoduchá a zábavná strategie, která může přidat další rozměr k vašemu hraní rulety.

Ruletní systémy

Jak již bylo na jiném místě těchto stránek zmíněno, historie rulety, sahá až do 18. Století a od té doby vzniklo mnoho systémů a strategií, jak ruletu hrát a vyhrát. Většina autorů systémů pro hraní rulety tvrdí, že fungují. Zda ano či ne, to ponecháme na vás. Princip hazardních her je však takový, že z dlouhodobého hlediska vždy profituje casino. Proto by hraní mělo vždy zůstat především zábavou.

Ruletní systémy hru obohacují o další rozměr. Hráč se nemusí zabývat tím, na co a jakou částku vsadí, postupuje podle předem daného plánu.

Zvolte si systém, který vám bude vyhovovat nejvíce. Vyberou si hráči, kteří jsou ochotni více riskovat i ti opatrnější. Pokud systému věříte, držte se ho a nikdy neuhněte až do chvíle vámi předem zvoleného limitu pro vaši výhru či prohru. V banku mějte vždy dostatek peněz, které vám mohou pomoci překlenout nepříznivou sérii. Než začnete podle ruletních systémů hrát v casinu, vámi zvolený systém si napřed vyzkoušejte na internetu na hře zdarma nebo na domácí ruletě, ať pak v casinu s ruletou držíte krok.